Zaměstnání

Struktura: Úvodní stránka / Zaměstnání

Zaměstnání


 

Úřad vlády České republiky
(17/10/2005 – trvá)

Katastrální úřad pro hlavní město Prahu
(11/05/2005 – 15/10/2005)

Odborné praxe


 

Archiv Národního muzea v Praze web
(červenec 2004)

Státní okresní archiv Nový Jičín web
(červenec 2001)

Dohody o provedení práce:


 

28.10.2010
Zabezpečení pořadatelské služby během akce
Den otevřených dveří v Kramářově vile“ / DPP, Úřad vlády ČR

12.-19.05.2010
Zabezpečení pořadatelské služby během výstavy
Rumunská numismatika a filatelie“ v Hrzánském paláci / DPP, Úřad vlády ČR

26.02.2010-07.03.2010
Zabezpečení pořadatelské služby během výstavy
Cesty české ústavnosti“ v Hrzánském paláci / DPP, Úřad vlády ČR

02.02.-01.03.2009
Zabezpečení pořadatelské služby během výstavy
Krása evropské faleristiky“ v Hrzánském paláci / DPP, Úřad vlády ČR

19.-20.04.2008, 26.-27.04.2008
Zabezpečení pořadatelské služby související s výstavou
Odkrývání starého Egypta“ v Lichtenštejnském paláci / DPP, Úřad vlády ČR

24.02.2008
Zabezpečení pořadatelské služby při zpřístupnění výstavy
Jedni z nás“ / DPP, Úřad vlády ČR

17.-20.12.2007
Výkon dozoru na výstavě
Rozličný čas vánoční“ v Hrzánském paláci / DPP, Úřad vlády ČR

27.-28.10.2007
Zabezpečení pořadatelské služby akce
Dny otevřených dveří v Hrzánském paláci“ / DPP, Úřad vlády ČR

01.06.-10.06.2007
Zajištění kontroly průběhu výstavy
Karel a Naděžda Kramářovi doma“ v Kramářově vile / DPP, Úřad vlády ČR

16.-21.12.2006
Zabezpečení pořadatelské služby během výstavy
Lidové vánoce“ v Lichtenštejnském paláci / DPP, Úřad vlády ČR

Člen okrskové volební komise:


 

15.-16.10. / 22.-23.10.2010
člen OVK pro volby do zastupitelstev obcí
a volby do Senátu Parlamentu ČR (DPP, obec Ženklava)

28.-29.05.2010
člen OVK pro volby do zastupitelstev obcí (DPP, obec Ženklava)

20.-21.10.2006
člen OVK pro volby do zastupitelstev obcí
a volby do Parlamentu ČR (DPP, obec Ženklava)

05.-06.11. / 12.-13.11.2004
člen OVK pro volby do zastupitelstev krajů
a volby do Senátu Parlamentu ČR (DPP, obec Ženklava)

14.-15.06.2002
Člen OVK pro volby do Poslanecké sněmovny (DPP, město Kopřivnice)